Transparent - wyszukaj i oglądaj serial online

54671 wyświetleń

Transparent

Transparent

Twoja ocena: 0
10 1 vote

Video trailer

Gdzie obejrzeć Transparent cały film online? - Netflix czy Prime Video?

Serial Transparent  2014-2019 (lektor pl: Transrodzic – Netflix, Prime Video) to oryginalna produkcja od Amazon Prime Video, która mimo że jest komedią, pokazuje bardzo poważne tematy i robi to w dobry sposób. Innymi słowy, ciężko jest w poprawny sposób przekazać informacje o potrzebie zmiany płci, czy swojej seksualności.

By mówić otwarcie o sobie?

Tutaj jednak robione jest to na tyle ciekawie, że zainteresuje to każdego widza. Wiele tematów tabu, czy też stwarzający konflikty jest poruszanych właśnie w Transrodzic | Transparent. Mamy więc ojca, który zmienił płeć, dylematy o życiu, potrzebę szukania siebie i chęć kochania osoby tej samej płci.

Całość tworzy ciekawy miszmasz, który niejednokrotnie Cię zachwyci, wzruszy, rozbawi i zasmuci.

transparent cały serial online

Gdzie można spróbować obejrzeć Transparent?

Cały serial możesz zobaczyć przez Internet. Aby to zrobić, użyj platformy streamingowej od Amazon lub polecanej wyszukiwarki filmów. Dzięki temu dosłownie od ręki możesz cieszyć się seansem.  Bez względu na wybór, możesz go oglądać z dowolnego miejsca.

Dlatego też nie trać czasu i już teraz uruchom pierwszy odcinek serialu Transparent i daj się pozytywnie zaskoczyć. Na pewno nie pożałujesz tej decyzji.

transparent świetny serial na netflix

Oryginalny tytuł Transparent

Zwiastun Transparent

Udostępniono0
Komentarze (37)