Fleabag - wyszukaj i oglądaj serial online

47577 wyświetleń

Fleabag

Fleabag

Twoja ocena: 0
10 1 vote

Video trailer

Gdzie obejrzeć Fleabag cały film online? - Netflix czy Prime Video?

Fleabag (Netflix | HBO Go | Prime Video – lektor pl) to serial, który wyszedł spod produkcji Amazon Prime Video. Choć tytuł (po polsku Współczesna dziewczyna), jak i zwiastun, może nie przemawiać. Należy mieć świadomość, że ta platforma streamingowa dostarcza bardzo ciekawe filmy i seriale. Gwarantują one naprawdę wysoki poziom pod wieloma względami.

fleabag online - all seasons

Pora odmienić swoje życie

Nie inaczej jest w przypadku produkcji Fleabag. Dostajemy tutaj losy tytułowej bohaterki, która próbuje na nowo ułożyć swoje życie. Warto jednak podkreślić słowo próbuje, gdyż ta jej wewnętrzna walka nie jest jednostronna. Niewątpliwie doprowadza raz po raz do zwycięstwa jednej lub drugiej strony jej osobowości.

fleabag po polsku

Główne zalety płynące z tego serialu online

Fleabag to serial niezwykle dobrze napisany. Postać głównej bohaterki jest przedstawiona bardzo realnie, dzięki czemu bez problemu utożsamiamy się z nią i wspólnie przeżywamy jej życiowe rozterki. Na duży plus warto wskazać tutaj grę aktorską, dzięki której udało się stworzyć tak złożoną postać. Z jednej strony jest to oschła, wyuzdana, seksualnie wolna osoba, która nie patrzy na innych, a z drugiej samotna i bezbronna dziewczynka, która szuka swojego miejsca na ziemi.

fleabag gdzie obejrzeć - netflix hbo go czy prime video

Jeżeli szukasz nietypowego serialu, który Cię zachwyci, to trafiłeś idealnie. My polecamy go dla każdego fana życiowych dramatów. Obejrzyj go już teraz na platformie Amazon’a lub używając wyszukiwarki online, by sprawdzić gdzie oglądać.

Oryginalny tytuł Fleabag

Zwiastun Fleabag

Udostępniono0
Komentarze (37)