The Expanse - wyszukaj i oglądaj serial online

45776 wyświetleń

The Expanse

The Expanse

Twoja ocena: 0
10 1 vote

Video trailer

Gdzie obejrzeć The Expanse cały film online? - Netflix czy Prime Video?

Serial The Expanse 2015-2022 (lektor pl) to ciekawa produkcja sci-fi tworzona przez platformę Netflix, dostępna również na Amazon Prime Video. Dostajemy tutaj z jednej strony typową kosmiczną przygodę, która dla fana tego gatunku nie będzie niczym zaskakującym.

Sci-fi w wydaniu jak dramat

Z drugiej jednak twórcy The Expanse postarali się o mocny sekret, który krąży przez wszystkie odcinki serialu, pobudzając naszą chęć do sięgnięcia po kolejny odcinek. Czy to się im udało? Naszym zdaniem tak, ale przekonaj się sam już teraz, sięgając po to ciekawe dzieło.

the expanse gdzie obejrzeć

Czym wyróżnia się The Expanse wśród sci-fi

Po pierwsze, jakość wykonania. To ona zachwyca i sprawia podobnie jak w Moonfall (2022), że całą produkcję ogląda się bardzo przyjemnie. Dostajemy tutaj prawdzie wizualne arcydzieło, które zachwyca nie tylko spektakularnie wykonanymi planetami, ale też statkami kosmicznymi. Dodając do tego interesujące stroje, dostajemy pod kątem wizualnym niemałe widowisko.

the expanse wszystkie sezony online

Gdzie obejrzeć wszystkie sezony The Expanse?

Warto podkreślić, że z każdym sezonem The Expanse online jest coraz to lepsze. Jak już wspomnieliśmy, fabułą też jest ciekawa, choć byłaby nieco lepszą, gdyby nie nieco sztywna gra aktorska. Tak naprawdę mało jest filmów i seriali, gdzie aktorzy umieją się wczuć w swoje role. No może poza ostatnio opisywanym Wiwarium. Ten się do nich nie zalicza, choć nie zmienia to faktu, że nadal dobrze się go ogląda.

Pozostaje więc pytanie, gdzie obejrzeć The Expanse? Cały serial dostępny jest online na platformie streamingowej Netflix lub Amazon Prime Video. Użyj wyszukiwarki filmów już teraz i ruszaj na podbój kosmosu.

serial the expanse kiedy pozostałe sezony

Oryginalny tytuł The Expanse

Zwiastun The Expanse

Udostępniono0
Komentarze (37)