Thriller

Najnowsze filmy

Najlepsze thrillery z Netflix i Amazon Prime Video

Thrillery to gatunek filmowy, który ma za zadanie szokować i trzymać w napięciu. Sprawdza się on znakomicie w połączeniu z filmami akcji lub kryminałami, dają tym samym wiele kultowych dzieł. Najlepsze thrillery jak nazwa wskazuje, są typem idealnym dla każdego kto szuka wrażeń. Można je oglądać dosłownie wszędzie, czy to samemu w domu, czy w gronie znajomych. Jego uniwersalność, jak i wciągająca fabuła daje wiele radości z seansu. Sprawdź już teraz w naszej bazie recenzje filmów z Netflix lub Amazon Prime Video.

Psychologiczny czy medyczny?

Co ciekawe dobre thrillery, to thriller psychologiczny lub medyczny, czyli taki który mocno skupia się na zachowaniach ludzi i tym, co nimi kieruje. Doskonałym przykładem jest „Podziemny Krąg”, jak i „Lokator”.

Polecane thrillery, pełne wielu akcji i napięcia do końca

Szukając produkcji, jaką jest dobry thriller Netflix oferuje duży wybór różnego rodzaju filmów. Poczynając od wspomnianych wcześniej, poprzez „Seven”, a także bardziej widowiskowe jak „Incepcja”. Są też kultowe hiszpańskie thrillery, takie jak „Pachnidło”, czy „La cara oculta”, które mocno zapadają w pamięć.

Dlatego też nie czekaj, tylko użyj wyszukiwarki filmów i zapoznaj się z tym gatunkiem. Możemy Ci zagwarantować, że będziesz się świetnie bawił podczas oglądania.