Przygodowy

Najnowsze filmy

Najlepsze filmy przygodowe Netflix i Amazon Prime Video

Przygodowe filmy to gatunek, który sprawdza się idealnie zarówno do samotnego oglądania, jak i seansów w gronie przyjaciół/rodziny. Zazwyczaj sprowadzają się one do podróży w danym celu, zaś bohaterowie muszą pokonywać różne przeciwności. Ważne jest to, że najlepsze filmy przygodowe (Netflix, Prime Video) występują zazwyczaj z domieszką innego gatunku (fantasy, sci-fi). Doskonałym tego przykładem jest „Władca Pierścieni”.  Produkcje z tego gatunku mogą też przyjmować postać bajek („Coco”) oraz nawiązywać do historii (czyli filmy historyczna przygodowe – „1917”)

Dlaczego tak dobrze ogląda się filmy przygodowe dla dzieci i familijne?

Odpowiedź jest prosta – dostajemy tutaj przyjemny, zazwyczaj luźny familijny seans, który odrywa nas od rzeczywistego świata. Dzięki temu możemy się zdystansować  i złapać drugi oddech. Ten gatunek dobrze też wpływ na rozwój kreatywności i wyobraźni.  Warto podkreślić, że bardzo często filmy przygodowe z lektorem PL występują, co pozwala na seans najmłodszym widzom.  Nie pozostaje więc nic innego, jak użyć wyszukiwarki online i zacząć swoją własną przygodę z tym gatunkiem filmowym.

Sprawdź już teraz najlepsze filmy przygodowe z Netflix i Amazon Prime Video. Produkcje dla dzieci i całej rodziny – familijne. Największa baza filmów z lektorem pl!