What's happening?

Ojciec Stu - wyszukaj i oglądaj online

5432 wyświetleń


Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Ojciec Stu po szybkiej rejestracji.

Ojciec Stu

Ojciec Stu

USA
Twoja ocena: 0
10 1 vote

Gdzie obejrzeć Ojciec Stu cały film online? - Netflix czy Prime Video?

Father Stu  (lektor pl) to dramat dla prawdziwych kinomanów. Chodzi o miłośników kina, którzy nie uznają żadnej taryfy ulgowej, jeżeli chodzi o produkcje XI muzy. Ten film online nas z pewnością nie zawiedzie i to nie tylko z uwagi na świetną grę. Choć z drugiej strony na pewno niejednokrotnie będziemy chcieli wiedzieć, gdzie obejrzeć jeszcze raz tę produkcję, bo grają tu przecież Mark Wahlberg i Mel Gibson.

To po prostu rasowe kino, a nie chodzi tu o produkcje dla tak zwanych prawdziwych mężczyzn. Co prawda w głównej roli występuje tu bokser, który ostatecznie został księdzem, ale chodzi tu raczej o jego drogę do odkupienia. Jest to, więc obraz na wiele rozmaitych sposobów interpretowany moralnie i tu jest właśnie całego filmu.

Ojciec Stu cały film online z polskim lektorem

Kino dla dobrych aktorów? Gdzie szukać całego filmu Ojciec Stu?

Przyzwyczailiśmy się zresztą, że Mark Wahlberg raczej gra mocnych facetów i nie chodzi tu o tężyznę fizyczną. W tym sensie oczywiście nie inaczej jest również tutaj. Aktor ten charakteryzuje się, bowiem bardzo silną osobowością odgrywanej postaci. Jest to, więc mocny facet, ale nie tyle chodzi tu o moc muskułów i trafne uderzenia pięściami. Cały film pokazuje jego moc moralną. W scenariuszu położony jest nacisk na przemianę etyczną i osobowościową bohatera. Dlatego właśnie jest to kino tak zajmujące i atrakcyjne w warstwie dramatycznej.

Udostępniono0
Komentarze (37)