What's happening?

Merida Waleczna - wyszukaj i oglądaj online

58477 wyświetleń


Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Merida Waleczna po szybkiej rejestracji.

Merida Waleczna

Merida Waleczna

USA
Twoja ocena: 0
8 1 vote

Gdzie obejrzeć Merida Waleczna cały film online? - Netflix czy Prime Video?

Merida Waleczna (lektor pl, film po polsku, dubbing) opowiada o tym jak księżniczka Merida ma wyjść za mąż za mężczyznę, którego nie chce poślubić. Chcąc uniknąć niechcianej ceremonii, księżniczka wyrusz w podróż. Na swojej drodze spotyka wiedźmę, która podstępem próbuje zbliżyć się do księżniczki. Proponuje jej pomoc w zamian za odpowiednią zapłatę.

Czy Merida skorzysta z jej propozycji?

merida waleczna cały film online

Marida Waleczna online dostępna już dziś!

Merida Walczna online to kolejna udana produkcja Pixara. Akcja produkcji dzieje się w Szkocji. W pięknych górzystych terenach, w których znajdziemy jeszcze wiele niezmierzonych i dzikich zakątków. Tytułowa Merida nie jest typową bajkową księżniczką. Zamiast stroić się w piękne suknie i uczyć królewskiej etykiety, ona woli uczyć się strzelać z łuku i jeździć konno. Jest uparta i sama bierze udział w turnieju łuczniczym o swoją rękę, aby odstraszyć innych kandydatów. Jej silny charakter sprawia, że woli uciec z domu, niż wypełnić wolę rodziców o zamążpójściu.

Odsłuchaj piosenkę z filmu Merida https://www.youtube.com/watch?v=lNyxreko3Y4Chwytam wiatr.

Król Fergus i królowa Elinora bardzo nalegali na to, aby Merida wyszła za mąż w sposób zgodny z tradycją. Dla nich obyczaje i królewska etykieta są najważniejsze. Merida pragnie zerwać z tymi tradycjami i stać czoło swojemu przeznaczeniu. Jest całkowitym przeciwieństwem swojej matki królowej Elinory, która sztywno trzyma się reguł etykiety i nie rozumie, jak córka może postępować wbrew prastarym zwyczajom. Księżniczka nie chce podzielić jej losu, pragnie wolności i niezależności.

Fabuła filmu Merida Waleczna po polsku

Czuje olbrzymi gniew i złość do rodziców, dlatego postanawia za wszelką cenę uwolnić się z sideł tradycji. Podążać własną drogę i pokonywać przeciwności losu. Merida jest świetną łuczniczką i bardzo porywczą. Przypadkowo sprowadza na swoją krainę wiele nieszczęść. W królestwie zapanowuje chaos i zniszczenie, którego księżniczka nie jest w stanie opanować. Szuka pomocy u kogo może, aby przerwać tę tragedię. Niestety zwraca się do staruszki, która wcale nie ma dobrych zamiarów. Marida Waleczna mimo niebezpieczeństwa, jakie czyha na nią na każdym rogu, musi zmierzyć się z nim i odkryć czym jest prawdziwa odwaga. Nie może się poddać, bo inaczej nie uda jej się przerwać straszliwej klątwy, musi zdążyć, nim jej skutki będą nieodwracalne. Czy uparta spadkobierczyni tronu zdoła ocalić królestwo?

Odważna i niezależna Merida

merida waleczna cały film po polsku

Merida jest księżniczką, która ma zawsze swoje zdanie. Nie boi się go wyrażać na głos, nie zważa na konsekwencje. Bohaterkę łączy w sobie cechy walecznego księcia i niezależnej księżniczki, udowadnia, że jest niestrudzoną i świetną wojowniczką. Jest niezależna i twardsza niż nie jestem wojownik. Uwielbia czuć wiatr we włosach i obcować z przyrodą, a tradycją odbierającym jej wolność przeciwstawia się całą swoją siłą.

Oglądaj Merida Waleczna na Netflix lub Prime Video

W animacji Merida Waleczna Netflix często śpiewa o swoich pragnieniach, a przy tym rude lśniące włosy powiewają jej na wietrze. Oprawa graficzna, jest bardzo mocnym elementem tej produkcji, która zachwyci nawet najbardziej wymagających widzów. W wielu momentach bawi, ale i bardzo wzrusza, dlatego jest to wspaniałe familijne kino. Opowiada o miłości i starciu dwóch pokoleń, które mimo różni zdań muszą dojść o porozumienia i bardzo się kochają.

Film, podobnie jak Hotel Transylwania 4: TransformaniaRon Usterka, niesie ze sobą wiele pozytywnych puent, które sprawiają, że jest to animacja godna polecenia!

Zwiastun Merida Waleczna

Udostępniono0
Komentarze (37)