What's happening?

Matrix Zmartwychwstania - wyszukaj i oglądaj online

46217 wyświetleń


Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Matrix Zmartwychwstania po szybkiej rejestracji.

Matrix Zmartwychwstania

Matrix Zmartwychwstania

USA
Twoja ocena: 0
9 1 vote

Gdzie obejrzeć Matrix Zmartwychwstania cały film online? - Netflix czy Prime Video?

Matrix Zmartwychwstania (The Matrix, lektor pl – Netflix | Vider | HBO) to na pewno film bardzo zapętlony, jeżeli chodzi o fabułę. Oczywiście dla miłośników gatunku, a także tej serii będzie to łakomy kąsek. Seans online będzie obfitować w nieprzeciętne wręcz efekty wizualne.

Mamy tu, więc całe mnóstwo scen walki, które dobrze znamy, z charakterystycznymi opóźnieniami ruchu. W użyciu będzie broń największego kalibru no i nie zabraknie także latających maszyn, czy też tradycyjnie już skoków z wieżowców. To jednak nie wszystko, co przygotowali twórcy całego filmu Matrix Zmartwychwstania.

Neo taki sam, ale inny

Zaskakujący, i zresztą zaskoczenie to w scenariuszu wypadło całkiem dobrze, jest sam motyw dalszych losów głównego bohatera. Okazuje się, że tak naprawdę chodziło o grę komputerową, a nie rzeczywiste życie w Matrixe. Głównemu bohaterowi wszystko więc się przyśniło no i oczywiście przeszedł załamanie nerwowe, które leczy obecnie u psychiatry. Nagle okazuje się, że to również jest złudzenie. Na ratunek przybywają młode osoby, które chcą go ponownie wyrwać z Matrixa.

Zapętlenie w historii i ilość wątków jest rzeczywiście bardzo duża. Choćby z tego powodu będziemy chcieli wiedzieć, gdzie obejrzeć jeszcze raz ten film.

Matrix Zmartwychwstania cały film online w wersji pl

The Matrix – Krytyka filozofii konsumpcyjnej

Oczywiście, oglądając cały film The Matrix mamy też nieodparte wrażenie, że nieustannie jest tu gdzieś obecny cały czas odgórnie komentarz do papki kulturowej, którą mamy serwowaną nieustannie z mediów. Nie zabraknie tutaj wielu różnych kulturowych metafor do typowo korporacyjnego stylu życia.

Dla krytykujących konsumpcjonizm będzie to seans obowiązkowy.

Zwiastun Matrix Zmartwychwstania

Udostępniono0
Komentarze (37)